Zjawiskowe filmy ze ślubów, realizowane przez wykwalifikowanego operatora dla mieszkańców stolicy Małopolski i okolic oferuje Studio ABC. Kompetentny kamerzysta w pełni przedstawi aurę ślubu i wesela, kierując akcent na detale oraz na uczucia Państwa Młodych oraz przybyłych osób. Współpracując ze wskazaną marką uzyskuje się gwarancję skomponowania zachwycającej pamiątki z najważniejszego dnia w życiu Młodej Pary. Akcja, dostrzeżenie momentów i wzruszeń, wskazanie świetnej zabawy – dokładnie tego można spodziewać się po obrazie ze ślubu stworzonym przez Studio ABC. Pełne dynamiki filmy ślubne będą zawierały wszystkie ważne momenty: przywitanie Pary Młodej, moment przysięgi, pierwszy taniec, pokrojenie tortu, podziękowanie dla rodziców a także czas oczepin. To przecież te chwile rozbudzają sporo ekscytacji.

Filmowcy nagrywają mnóstwo przedstawień, aby później wyłapać z nich najlepsze fragmenty. Na stronie http://www.studioabc.pl/ można zaznajomić się z portfolio firmy, jaki zawiera na równi długie produkcje, jak i wideoklipy ślubne. To umożliwia zrozumieć, jaki jest styl pracy umiejętnych operatorów. Do realizowania zleceń wybierany jest imponującej jakości osprzęt, co umożliwia utrzymać format wideo oraz fonii na jak najwyższym pułapie. Filmy kręcone są tak, by nikt z uczestników wesela nie poczuł skrępowania. Oczywiście, w centrum znajduje się Młoda Para.

Poza realizacjami z momentu zaślubin oraz wesela można także decydować się na realizację pleneru ślubnego w osobiście dobranej przez siebie scenerii. Poza filmami ze ślubów dostępne jest: filmowanie przyjęć okolicznościowych, rejestrowanie szkoleń a także znaczących sympozjów, czy tworzenie filmów promocyjnych. Oferta przystosowana jest do konkretnego konsumenta, aby wypełniać jego wszystkie wymagania, a montaż dopasowany jest do okoliczności. Filmowcy utworzą podstawę do zaprezentowania osobistej wizji zleceniodawcy.

Dodaj komentarz