Użyteczne meble do kuchni na indywidualne zamówienie wykonuje zakład Smok z Lublina. Projekt opiera się na 2 ważnych wyznacznikach: kwestiach estetycznych odpowiadających gustom klientów a także wygodzie pracy podczas wykonywania wielu czynności w jadalni. Jak wiadomo, w kuchni spędza się wiele czasu i przygotowuje się posiłki. Dlatego, przestrzeń w niej powinna zostać optymalnie zaplanowana. Ponadto, niemałą uwagę zwraca się również na wygląd mebli kuchennych, gdyż znacznie częściej kuchnie są otwarte na salon.

W czasie ustalania projektu bierze się pod uwagę: kształt oraz liczbę szafek, kolory frontów, jak i ułożenie poszczególnych elementów mebli kuchennych. Po konsultacji z klientami utworzona zostaje wizualizacja jadalni, a po jej akceptacji może zostać realizowane zamówienie. Poza walorami estetycznymi uwzględnione są: komfort pracowania w czasie przygotowywania posiłków, miejsce do przetrzymywania osprzętu agd, akcesoriów kuchennych a także żywności, przystosowana do ilości osób mieszkających w danym domu, wzięcie pod uwagę rozwiązań systemowych takich jak szuflady samodomykające, albo otwierające się do góry fronty.

Dzięki spersonalizowaniu zamówienia można cieszyć się przez wiele lat świetnie prezentującą się kuchnią. Na witrynie firmy Smok, pod adresem http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ da się oglądać różne wykonania mebli kuchennych, wskazujące na dobre imię zakładu meblarskiego.

Produkując meble kuchenne szkicownicy oraz stolarze biorą pod uwagę ergonomię. W efekcie, nie ma mowy o skrępowanych ruchach przy gotowaniu potraw. Jadalnia zostaje rozdzielona na strefy: przechowywania, zmywania, gotowania oraz pieczenia, szykowania, miejsca na zapasy. Każdorazowo uwzględniane są: wielkość określonej jadalni, a także tymczasowe przyzwyczajenia zleceniodawców. Jakość prezentacji stolarki meblowej jest najwyższa, a więc można mieć pewność, że z kuchni będzie się robiło użytek przez wiele lat. Klient decyduje o tym, jak wygląda projekt, na przykład dobierając gadżety dodatkowe, używane w meblach.

Dodaj komentarz