Opcja zakupu wysokiej jakości prostownic do włosów dzięki jakim da się wykonać idealne ułożenia włosów to jedna z wielu opcji w hurtowni Progress. To tutaj można zakupić akcesoria dla fryzjerów, dzięki jakim wzrasta renoma salonu, a klienci i klientki po wszystkich wizytach są zachwyceni. Podobnie sprawa ma się z produktami takimi jak suszarki do włosów, jakie nie tylko wypełniają swoją główną funkcję, lecz są także bezpieczne dla stanu włosów klienta. Fryzjer nie ma z kolei trudności z ich stosowaniem, co sprawia, że wszystko wykonuje umiejętnie. Płytki prostownicy są obmyślone w taki sposób, że na pewno nie pogorszą kondycji włosów klientki salonu. Mogą być to płytki z ceramiki albo z tytanu.

Nagrzewają się one bardzo prędko, jak i bezzwłocznie oddają ciepło włosom. Czynność prostowania odbywa się wobec tego sprawnie. Kiedy właścicielowi salonu fryzjerskiego zależy na szybkim prostowaniu włosów, to ma okazję kupić płytki szerokie. Tymczasem, podczas gdy poszukuje akcesoriów dokładnych, do wykonywania gładszych fryzur już od nasady, to musi kupić prostownice z płytką węższą. Proponowany osprzęt fryzjerski, z nakładkami z tytanu albo ceramicznymi jest bezpieczny dla włosów. Warto także zdecydować się na modele wzbogacone o jonizację. Dzięki nim włosy nie będą się elektryzowały, a jony ujemne domkną łuskę, troszcząc się jednocześnie o optymalne nawilżanie włosów.

Innowacyjnie zaprojektowane prostownice, dostępne w sklepie Progress mają szeroki zakres wyboru temperatury, by zależnie od potrzeb klientki, można ją było odpowiednio wyregulować. Trzeba dobierać prostownice, jakie bezzwłocznie się nagrzewają, co usprawni pracę w zakładzie fryzjerskim. Kiedy ktoś poszukuje sprzętu do układania loków, to musi zdecydować się na kupno modeli o lekko okrąglejszych albo półokrągłych brzegach. Warto również zakupić modele z długim kablem, jaki nie będzie ograniczał ruchów fryzjerki podczas usługi i pozwoli na nieskrępowane wykonywanie różnych ułożeń.

Dodaj komentarz