Promo Group oferuje kubki z nadrukiem jako ważne gadżety marketingowe. Ceramika reklamowa, obejmuje też filiżanki, szklanki, kufle, talerze, miski, albo zestawy ceramiczne. Wybierana jest w reklamie bardzo często. Osoby, które takie gadżety podarują traktowane są jako wyjątkowo przyjazne, a pośród kontrahentów, jacy otrzymają te upominki pojawia się doskonałe wrażenie o podanej marce. Dlatego opłaca się w taki sposób promowania jak kubki z logo inwestować. Kubek jest doskonałym nośnikiem reklamowym, używanym od dawna, ze względu na to, że towarzyszy wielu osobom na co dzień.

Za każdym razem jest w zasięgu ręki, a jego wykorzystanie kojarzy się z przyjemnym odstresowaniem w pracy w trakcie spożywania smacznej kawy albo herbaty. Promo Group proponuje zleceniodawcom też filiżanki promocyjne, kojarzące się z niemałym prestiżem. Ekskluzywne gadżety opłaca się w takim razie wręczać partnerom biznesowym VIP. Kiedy zaś ktokolwiek chce zapadać w pamięć własnym partnerom biznesowym to może zdecydować się na foto kubki z nadrukiem sublimacyjnym. W takim przypadku można zdecydować się na wyjątkowo zindywidualizowane zlecenie, umieszczenie fotografii albo wybranego projektu w pełnym kolorze. Idealnym pomysłem jest też zamawianie dla kontrahentów kubków szronionych, prezentujących się tak jakby były to kubki zamrażane.

Natomiast, kufle promocyjne można wręczać pracownikom firmy podczas wyjazdów integracyjnych. Zestawy ceramiki reklamowej to forma wyjątkowo wyrafinowana. W ich skład wchodzą: filiżanki, dzbanki, czajniki, mleczniki a także cukiernice. Tego typu prezent promocyjny wzorcowo sprawdza się na konferencjach z znaczącymi kontrahentami lub jako podziękowania. Marka Promo Group jest ukierunkowana na najnowsze trendy, a także dynamicznie dostosowuje ofertę akcesoriów reklamowych do zmieniających się warunków rynkowych a także oczekiwań zleceniodawców. Dzięki temu, współpracując z nią można wykreować oryginalny profil swojej działalności, korzystnie postrzegany przez stałych, jak i przyszłych kontrahentów.

Dodaj komentarz