Wśród licznych towarów jakie znajdują się w hurtowni Progress można również zamawiać niezawodne maszynki do strzyżenia włosów jako konieczny sprzęt w każdym salonie fryzjerskim. Dobrze będzie nabywać takie o sporej mocy, odnośnie jakich wiadomo, że mogą poradzić sobie nawet z grubymi oraz gęstymi włosami. Mocniejsze maszynki do włosów okażą się też w większym stopniu wydajniejsze oraz można spodziewać się, że w wskazanym salonie będą mogły posłużyć na wiele lat. Nie będą się zacinały i nawet przy sporej częstotliwości pracy nie będzie niebezpieczeństwa, że popsują się.

Konsumenci sami decydują, czy kupią maszynki do strzyżenia na kablu, czy z akumulatorem. Należy z kolei mieć na uwadze to, że maszynki akumulatorowe mają wyznaczony czas funkcjonowania, od ładowania do ładowania. Tymczasem, maszynki do strzyżenia włosów z kablem umożliwiają działanie w trybie stałym, aczkolwiek należy liczyć się z tym, że kabel może ograniczać ruchy. Opłaca się też zwracać uwagę na najwyższą jakość akcesoriów do maszynek. Są nimi: noże, oliwki, nasadki, a także szczotki do czyszczenia. Znacznie częściej w hurtowni Progress dokonują zaopatrzenia również właściciele barbershopów. W tego typu miejscach trzeba albowiem posiadać najwyższej jakości maszynki. W sprzęcie barberskim sporą uwagę przykłada się do siły działania maszynki.

Klasyczne maszynki, na użytek prywatny działają na elektromagnes, natomiast dedykowane dla barberów i salonów fryzjerskich posiadają silnik wirnikowy, cechujący się nad wyraz długą żywotnością. Poza mocą maszynki znaczące jest to, czy maszynka do strzyżenia będzie na kablu, czy ma zasilanie sieciowe. Udostępnione są również suszarki akumulatorowe. Eksperci z hurtowni podkreślają natomiast, że najbardziej uniwersalne są maszynki akumulatorowo – sieciowe. Należy też skierować uwagę na ilość funkcji maszynki pod względem możliwości regulacji długości strzyżenia. Dobrze będzie także dobierać gadżety dodatkowe, jakimi są wymienny nóż, czy nasadki.

Dodaj komentarz