K – SPORT to renomowany producent sprzętu treningowego. Oferuje praktyczne ławki treningowe, do ćwiczeń mięśni. Brzuszki to podstawowe ćwiczenia, jakie się robi przed lub w trakcie treningów. W związku z tym ławki treningowe sprawdzają się w tak wielu sytuacjach. Do każdego zestawu można zakupić modlitewnik do ćwiczenia z asekuracją. Ławeczki nadające się do regulacji są konieczne do tego, aby wykonać całościowy trening siłowy. Z ich użyciem można wykonać wiele ćwiczeń: na klatkę piersiową, barki, plecy, ramiona albo brzuch.

Jeśli do tego wprawiony kulturysta wybiera sprzęty uzupełniające, jakimi są ciężarki lub sztanga to może cieszyć się o wiele lepszą kondycją oraz znacząco polepszyć dotychczasowe rezultaty. Dostępne ławki powstały w nawiązaniu do wiedzy i doświadczenia instruktorów fitness. W związku z tym są optymalnie dostosowane do obszaru ćwiczeń, wyznaczonego przez ćwiczących jako wszechstronny. Do wyrobu ławek wykorzystano wyłącznie surowce wysokogatunkowe. Dodatkowo, są to urządzenia designersko zrobione, które wpasują się w design każdej siłowni.

Oczywiście, śmiało można z nich też skorzystać w mieszkaniu. Zastosowana kilkustopniowa regulacja pozwoli dopasować ławeczkę do własnego wzrostu, a także do rodzaju robionych ćwiczeń. Treningi na ławeczkach K – SPORT można wykonywać zarówno w pozycji siedzącej, jak i w pozycji leżącej. Kiedy ktoś natomiast chce zrobić trening klatki piersiowej to może wybrać bezpieczną pozycję ujemną. Zrobione z kauczuku pokrywki na nóżkach ławki mogą zapobiegać przesuwaniu się sprzętu, a w dodatku ochraniają parkiet. Nie będzie mowy o żadnych zarysowaniach.

Z jak największą dbałością wykonane bolce wpływają również na stabilność urządzenia, w wybranej przez trenującego pozycji. Specjalne wałki, osłonięte gąbką umożliwiają blokować nogi podczas treningu, na siedząco lub na leżąco. Z uwagi na to, że krawędzie ławki są okrągłe, to nie ma potrzeby się obawiać urazu w czasie trenowania. Ławki można wykorzystywać bez problemu w mieszkaniu albo podczas urlopu, gdyż prosta budowa pozwala je bezzwłocznie złożyć.

Dodaj komentarz