Marka TERMOLIT poza sprzedażą elementów jakie wchodzą w skład ogrzewania podłogowego zajmuje się też wykonawstwem oraz zakładaniem systemów ogrzewania podłogowego w mieszkaniach prywatnych oraz w obiektach publicznych. Klienci przeglądając propozycję ofertową mogą spostrzec, że jest spora. Obejmuje kształtki mosiężne pochodzące od sprawdzonych producentów. Jeżeli zaś chodzi o usługę, to na początku podłoże zostanie przez ekspertów przystosowane do danej wylewki.

Zakładany zostanie także pianobeton, idealny do wyrównywania podłoża oraz zabezpieczania instalacji. Ogrzewanie podłogowe może być także założone przez wskazanych specjalistów z TERMOLIT. Metoda niskotemperaturowa wodna może objąć metodą z wylewką lub bez niej. W rury do ogrzewania podłogowego można kupić potrzebne towary.

Zrobione mogą być wylewki anhydrytowe, o dużej przewodności cieplnej i posiadające cechy samowylewne. Ogrzewanie podłogowe eksperci z TERMOLIT mogą również nałożyć na gotowe już wylewki. Wtedy ma miejsce frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe. Jeśli ktoś ma pytania o szczegółowy zakres oferty, to wystarczy, że nawiąże kontakt z ekspertami, którzy zajmą się wszystkim dokładnie. Ponadto, mogą również doradzić, co będzie najwłaściwsze dla określonego kupującego.

Na witrynie punktu sprzedaży oraz w konkretnych podstronach z towarami szafki natynkowe do rozdzielaczy, szafki natynkowe można wyszukać informacje do kontaktu. TERMOLIT jako dystrybutor proponuje konsumentom produkty do ogrzewania podłogowego mokrego oraz suchego TIA i SanderSystem. Imponujący zbiór elementów do wykonywania systemu obejmie rury do ogrzewania podłogowego, złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, gadżety Tacker albo rozwijaki do rur. Osoby zdecydowane na kupno całego zestawu, otrzymują nieodpłatny szkic ogrzewania podłogowego i montaż. Klienci mają świadomość, że w TERMOLIT będą obsługiwani kompleksowo.

Dodaj komentarz