Coraz częściej wielbiciele branży moto dbają o to, by ich pojazdy były nowoczesne oraz wydolne. Chiptuning – zmiany samochodowe na wysokim poziomie zaliczają się właśnie w obręb tych zadań. Rzetelny tuning pojazdów proponuje zakład BMG Tuning. Specjalizując się nie tylko w modyfikowaniu aut, ale również w naprawianiu i w diagnozowaniu. Świadczenie jakim jest chiptuning każdorazowo dostosowana jest do wymagań klienta. Chiptuning promowany jest jako bezpieczny, tani oraz wyjątkowo efektywny sposób na wzrost parametrów silnika w samochodzie. Długoletnie doświadczenie techników zatrudnionych w warsztatu, którzy mają do zaoferowania prace tuningowe jak i wykorzystanie najwyższej wartości użytkowej osprzętu gwarantują pozyskanie perfekcyjnych wyników. Prace wykonywane są przy klientach, co również dla sporej liczby osób jest wyjątkowo godne zaufania. Dla każdego auta napisane jest osobiste oprogramowanie. Nie ma mowy o skorzystaniu z odgórnych pomysłów. Nowsze mapy zawsze pisane są na podstawie o utrzymanie schematu z oryginału.

Wszystkie samochody poddawane są darmowemu, dwa razy wykonywanemu pomiarowi na rzetelnie wykonanej hamowni 4×4. Maha LPS 3000. Rezultaty pracy są od razu widoczne i można je weryfikować. Podczas tuningu nie będą otwierane sterowniki, w związku z czym nie będzie mowy o ich naruszeniu. Modyfikacja map zapewnia polepszenie „krzywych wykresu” jak i podkręcenie mocy w jednostce spalinowej. To zapewnia doskonałe wrażenia w czasie jazdy. W rezultacie, można liczyć na ulepszenie elastyczności w silniku oraz zmniejszone zużycie paliwa. Jeszcze przed tym gdy osoby zatrudnione w firmie przejdą do wyznaczonych zadań to najpierw pojazd będzie poddany wnikliwej analizie komputerowej.

O ile nie ma przeciwwskazań do wykonania prac to przed zmodyfikowaniem dwukrotnie wykonany jest pomiar mocy. Chiptuning jako umiejętne modyfikacje mapy w sterownikach auta jest da facto praktyczny. Zalecany jest właścicielom samochodów, jacy mają zamiar ulepszyć moc swojego auta przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia paliwa. Opłaca się przyjrzeć się przykładowym realizacjom na stronie firmy BMG Tuning. To pozwoli nabrać przekonania, że warto przeprowadzać chiptuning stricte w tym miejscu.

Dodaj komentarz